Press "Enter" to skip to content

کت و شلوار دامادی

۰

انتخاب رنگ کت‌وشلوار دامادی یک تصمیم کاملا شخصی و سلیقه‌ای است. معمولا شیکترین و رسمی‌ترین رنگ برای کت‌وشلوار دامادی رنگ مشکی است. رنگی که هیچوقت از مد نمی‌افتد،بلکه هنوز که هنوز است جذاب است. رنگ دیگری که شما می توانید آن را بپسندید رنگ سفید است، رنگی که انتخابش به جسارت نیاز دارد! اگر کت وشلوار سفید را انتخاب کردید بهتر است برای انتخاب کفش ، کمربند و ساير لوازم تان به رنگ مشکی فکر کنید.

حال جا دارد که بگوییم برای درخشیدن در روز عروسی همه چیز مربوط به عروس نیست و داماد هم باید نکاتی رو رعایت کند :
۱-اندازه سرشانه:
سرشانه کت دامادی باید متناسب و اندازه باشد، کوچک بودن آن شما رو اذیت می کنه و بزرگ بودن آن اندام شما رو نامتناسب نشون میده. اگر کت و شلوارتان را سفارش می دهید مشکلی نیست چون اندازه سرشانه روی تن شما درست می شود، اما برای خرید کت و شلوار آماده دقت کافی داشته باشید.
۲-پهنای یقه کت:
در چند سال اخیر یقه های باریک برای کت طرفداران بسیاری پیدا کرده است. یقه های باریک به روز و شیک هستند، یقه های متوسط هیچ گاه قدیمی نمی شوند و همیشه قابل استفاده اند و یقه های پهن سنتی و قدیمی هستند، اما در هر صورت باید پهنای یقه و کراوات شما متناسب باشند.
۳-دستمال جیب داخل کت:
دستمال جیبی از زمان های قدیم برای جلوه دادن به کت استفاده می شده است با این تفاوت که امروزه دستمال های طرح دار و رنگی تر جای دستمال های ساده رو گرفته اند. برای مدل های کلاسیک دستمال رو مرتب تا می زنند و برای مدل های جدید تر آن را نامرتب داخل جیب می گذارند.
۴-کراوات:
کراوات ها مدل ها و اندازه های متنوعی دارند. وقتی کراوات رو انتخاب می کنید خیلی مهمه که فرم اندامتون توجه کنید.
۵-کمربند:
کمربندهای باریک و ساده شیک تر هستند، با این حال پهنای کمربند رو متناسب با حلقه کمربند روی شلوار انتخاب کنید.
۶-آستین:
اندازه آستین با توجه به سلیقه شما اندازه می شود. اگر دوست دارید مچ پیراهن شما از آستین کت بیشتر مشخص باشد قد آستین رو کوتاه تر انتخاب کنید.
۷-جوراب:
رنگ جوراب که متناسب با رنگ کفش و شلوار انتخاب می شود. اما در مورد قد جوراب مناسب تر است که جوراب بلند برای مراسم رسمی بپوشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *