Press "Enter" to skip to content

جدیدترین رنگ موی سال

۰

آرزوی هر خانمی داشتن رنگ موی زیبا و طبق مد سال است مخصوصا الان که نزدیک عید هم هست خانم ها علاقه بیشتری دارند که تیپ های جدید و متفاوتی و به روزی را داشته باشند و زیبا جلوه کنند. داشتن تیپ زیبا و متفاوت به شما جلوه ی خاصی می بخشد و باعث درخشش شما در مهمانی ها و تمام مراسمات می شود.
حال ایران ود به شما کمک کرده که رنگ مورد نظر خودتان را به راحتی انتخاب کنید.
رنگ موی قهوهای متمایل به قرمز(ماهگونی)
این رنگ برای خانم هایی مناسب است که نمی توانند بین قهوه ای و قرمز انتخاب کنند.از آن جایی که این دو رنگ در کنار هم بسیار طبیعی هستند،برای خانم هایی که علاقه دارند رنگ موی طبیعی داشته باشند بسیار زیباست این رنگ در سال ۲۰۱۸ برای خانم ها مد شده است بسته به میزان رنگ قهوه ای این رنگ به سمت رنگ مو آلبالویی یا رنگ موی شکلاتی تغییر میکند.

رنگ موی قهوه ای و مسی
شاید همه به این نظر که رنگ مسی رنگ جذابی است هم نظر باشیم حال اگر این رنگ مو رو با رنگ قهوه ای ترکیب کنید رنگ فوق العاده ای بدست می آید و استایلی جدیدی در سال نو خواهید داشت در واقع رنگ قهوه ای به رنگ مسی رنگ طبیعی می دهد.

رنگ موی بلوند عسلی روشن
رنگ موی بلوند عسلی روشن از جمله رنگ هایی است که شما میتوانید سال ۲۰۱۸ بر روی سر خود امتحان کنید و از آن در استایل خود استفاده کنید
این رنگ مو در عین حال که بسیار روشن است ولی بی روح و بی رنگ نیست و به همین دلیل رنگ مناسبی برای کل سال می باشد حتی در این رنگ می توانید هایلایت تیره هم در بیاورید.

رنگ مو بلوند بژ روشن
اگر رنگ موی روشنی دارید و میخواهید موهای خود را روشن تر کنید رنگ موی بلوند بژ روشن را انتخاب کنید حال برای آنکه این رنگ مو بر روی سر شما بیشتر طبیعی جلوه کند می توانید از تکنیک babylight به جای هایلایت استفاده کنید در این تکنیک تیکه های بسیار نازک و ظریف مو رو جدا کرده و روشن می کنند.

رنگ مو قهوه ای روشن
اگر شما از آن دسته افرادی هستید که رنگ موی بلوند رو دوست ندارید و طرفدار رنگ موی قهوه ای هستید،باید بگوییم که این رنگ مو برای سال جدید برای شما مدشده است هایلایت هایی با لیاژهای قهوه ای روشن استایلی ظریف و زیبا به شما می دهد و اگر می خواهید این رنگ مو برای شما طبیعی جلوه کند می توانید از هایلایت قهوه ای تیره استفاده کنید

رنگ موی زیبا همراه با هایلایت های هلویی و بنفش
این ترکیب رنگ می زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد شما می توانید ریشه های موی خود را بنفش کنید و ساقه ها را ترکیبی از هایلات های هلویی و بنفش روشن دربیاورید این رنگ مو روشن بوده و تغییر فوق العاده ای بر روی موهای شما به وجود می آورد.

اگر این ترکیب رنگ مو رو دوست داشتید این رنگ مو رو هم به شما پیشنهاد میکنیم

رنگ مو پاستلی صورتی پری دریایی
مطمئنا هر خانمی یک پری دریایی زیبا درون خود دارد و به همین دلیل سال ۲۰۱۸ طراحان مد وفشن رنگ مو پاستلی صورتی مختص پری دریایی در تیناژهای مختلف صورتی بادکنکی،صورتی آبنباتی و … را برای خانم های زیبا ارائه داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *