مزون لباس عروس ایران زمین

ارسال ایمیل به صاحب شغل

اشتراک گذاری

توضیحات

مزون لباس عروس ایران زمین- ارائه کلکسیونی از طرح های متفاوت مانتو و پالتو 

- طراحی و اجرای دوخت مانتو، لباس مجلسی، شب، عروس و اسپرت 

- قبول طراحی، سفارش دوخت طبق سایز شما 

مزون ایران زمین از سال ۱۳۸۷ با مشارکت خانم ها مهنوش تیمورزاده و نرگس حسینیان بنیانگذاری شد و در حال حاضر به عنوان بدعت گذار پوشش اسلامی مدرن در ایران می باشد و با تلاش های بی وقفه و حضور گسترده در نمایشگاه های بین المللی از جمله جشنواره مد و پوشاک اس- ارائه کلکسیونی از طرح های متفاوت مانتو و پالتو 

- طراحی و اجرای دوخت مانتو، لباس مجلسی، شب، عروس و اسپرت 

- قبول طراحی، سفارش دوخت طبق سایز شما 

مزون ایران زمین از سال ۱۳۸۷ با مشارکت خانم ها مهنوش تیمورزاده و نرگس حسینیان بنیانگذاری شد و در حال حاضر به عنوان بدعت گذار پوشش اسلامی مدرن در ایران می باشد و با تلاش های بی وقفه و حضور گسترده در نمایشگاه های بین المللی از جمله جشنواره مد و پوشاک اسلامی اسپانیا و استانبول و کانادا و ... به عنوان طراح بین المللی معرفی شده و نیز با شرکت در جشنواره مد و لباس اسلامی فجر ایران در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ رتبه سوم در طراحی مانتو مجلسی شده است و اکنون از بزرگترین موسسات مد و لباس اسلامی در ایران می باشد. 

مزون ایران زمین (شهرک غرب) لامی اسپانیا و استانبول و کانادا و ... به عنوان طراح بین المللی معرفی شده و نیز با شرکت در جشنواره مد و لباس اسلامی فجر ایران در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ رتبه سوم در طراحی مانتو مجلسی شده است و اکنون از بزرگترین موسسات مد و لباس اسلامی در ایران می باشد. 

مزون ایران زمین (شهرک غرب) تعداد بازدید کل : 306
از تاریخ : ۹ دی ۱۳۹۶ با ایران ود
1\" OR \'1\'=\'1\' ;--