درباره ما


گروه سایت ایران ود در سال 1395، با سرمایه ای اندک و توسط جمعی چهار نفره کار خود را آغاز کرد و هدف اصلی خود را ایجاد یک بانک جامع اطلاعاتی از تالار ها و خدمات عروسی به تفکیک شهر و منطقه میداند. تا زوجها و اشخاصی که به دنبال محلی برای برگزاری مراسمات خود هستند بتوانند با جستجو راحت و بودجه مناسب نسبت به برگزاری جشن عروسی اقدام نمایند.

خط مشی :

سیاست‌های کاری وب سایت ایران ود نیز به تبعیت از اصول کسب و کارهای تعیین شده می باشد و مشتری مداری را در رقابتی سالم سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.

هدف و مأموریت :

ما همیشه برای برگزاری جشن عروسی و پیدا کردن باغ تالار، آرایشگاه عروس، مزون لباس عروس، گل آرایی ماشین عروس و تشریفات مجالس به دنبال بهترین ها با بودجه مناسب و سلیقه فردی هستیم. لذا سایت ایران ود این امکان را با استفاده از بانک مشاغل مرتبط با عروسی برای کاربران و مشاغلین محترم فراهم کرده است و گلچینی از بهترین خدماتی را که برای جشن عروسی خود دنبال آن میگردید را برایتان لیست کرده تا شما زوجهای جوان بتوانید از طریق سایت ایران ود بهترین پکیج را انتخاب نمایید. همچنین تالارهای پذیرایی و کلیه خدمات دهنده گان جشن عروسی می توانند از طریق این سایت نسبت به تبلیغات و گسترش کار خود اقدام کنند و سهمی در خوشبختی زوجهای جوان و عزیز کشورمان داشته باشند.

مجوز فعالیت :

عضویت کسب کار در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزرات صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره به آدرس سایت iranwed.com تا تاریخ 9 مرداد 1397 معتبر می باشد.

پشتیبانی :

وب سایت ایران ود خود را ملزم به حمایت و پشتیبانی از کلیه مشتریان، کاربران و نمایندگان می‌داند. و بصورت آنلاین و تلفنی از ساعت 9 الی 17 در تمام روزهای هفته یکسره ارائه میشود. گروه پشتیبانی در ساعت های ذکر شده در شرکت حضورداشته و پاسخگوی مشکلات و سؤالات مشترکین هستند.

حفاظت از اطلاعات :

وب سایت ایران ود موظف است امنیت اطلاعات حساب کاربری افراد را تضمین نماید و برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به آن تمام تلاش خود را به کار گیرد.

1\" OR \'1\'=\'1\' ;--