تالار پذیرایی عروسی

تالار پذیرایی عروسی مکانی است برای برگزاری جشن عروسی. این جشن که مهمانان آن از نزدیکان خانواده عروس و داماد می باشد برای آغاز زندگی مشترک برگذار می گردد.

در جوامع غربی و شرقی پیش از آغاز زندگی زن و شوهر ، ضیافت از مهمانان بعنوان یک رسم و سنت قدیمی طی ساعت ها و یا روزها برگذار می شود. برگزاری جشن عروسی در گذشته و زمان حال تفاوت های اندکی داشته است، بعنوان مثال می توان به برگزاری جشن عروسی در خانه اشاره کرد که طی چند ساعت از عصر شروع می شد و تا شب با پذیرایی شام خاتمه می یافت (کیفیت پذیرایی به وضعیت مالی برگذار کنندگان جشن عروسی بستگی داشت). با توجه به پیشرفت مراسم های جشن عروسی ، در قرن 20ام استفاده از تالارهای پذیرایی عروسی و باغ تالارها برای برگزاری این مراسم بیشتر شد. تالار پذیرایی عروسی به مردم امکان برنامه ریزی برای پذیرایی از مهمانان دعوت شده به مراسم جشن عروسی را حرفه ای و کارآمد نمود. امروزه تالارهای پذیرایی مناسب برای برگزاری جشن عروسی به چند دسته تالار پذیرایی عروسی ، باغ تالار عروسی ، تالار پذیرایی هتل ، تالار پذیرایی رستوران و غیره تقسیم می شوند.

هر چه بهتر برگذار کردن این مراسم مستلزم دقت فراوان در انتخاب تالار پذیرایی عروسی می باشد. در ادامه با ویژگی های یک تالار پذیرایی عروسی ایده‌آل آشنا می شودیم.

معیارهای مهم در انتخاب تالار عروسی

یکی از اساسی ترین قسمت های برگزاری مراسم جشن عروسی ، انتخاب تالار پذیرایی و رزرو آن اسد. پیشنهاد می شود بیستوچهار هفته (6ماه) قبل از تاریخ برگزاری مراسم عروسی برای رزرو تالار پذیرایی اقدام کنید. جهت پیدا کردن بهترین تالار پذیرایی عروسی باید نکته های بسیاری را مورد بررسی قرار دهید. از جمله مهم ترین نکات و معیارها در انتخاب تالار عروسی عبارتند از :

  1. ظرفیت تالار پذیرایی عروسی متناسب با تعداد مهمانان
  2. موقعیت مکانی تالار پذیرایی عروسی در شهر
  3. پارکینگ خودرو تالار پذیرایی عروسی
  4. منوی غذایی و کیفیت پذیرایی تالار پذیرایی عروسی
  5. ارتفاع سقف تالار عروسی
  6. هزینه‌های تالار پذیرایی عروسی
  7. صندلی ها و رومیزی تالار عروسی
  8. اتاق پرو لباس برای خانم‌ها
  9. سرویس بهداشتی تالا عروس
  10. خدمات تالار عروس (موسیقی، نورپردازی، گل‌آرایی و …)


Warning: mysql_real_escape_string(): Access denied for user 'iranwedc'@'localhost' (using password: NO) in /home3/iranwedc/public_html/footer.php on line 128

Warning: mysql_real_escape_string(): A link to the server could not be established in /home3/iranwedc/public_html/footer.php on line 128